EURO-KAS

Kontakt do salonu w Gliwicach

Przedsiębiorstwo Euro-Kas Spółka Akcyjna

ul. Pszczyńska 186
44-100 Gliwice

tel. +48 32 438 00 00
fax. +48 32 438 00 50

Godziny otwarcia:

Salon: 08:00-18:00/Pon.-Pt.
09:00-14:00/Sob.

Serwis: 8.00-18:00/Pon.-Pt.
09:00-14:00/Sob.

Pracownicy

Sprzedaż samochodów nowych:
tel. +48 32 438 00 20
sprzedaz2.eurokas@kiamotors.pl

1. Jolanta Siwiak – Dyrektor działu sprzedaży
tel. +48 32 754 00 26, kom. 605 589 104
e-mail: j.siwiak@eurokas.pl

2. Mateusz Kaczmarek – kierownik działu sprzedaży
tel. +48 32 438 00 22, kom. 887 055 503
e-mail: m.kaczmarek@eurokas.pl

3. Sebastian Błotko
tel. +48 32 438 00 21, kom. 887 055 506
e-mail: s.blotko@eurokas.pl

4. Aleksander Wolny
tel. +48 32 438 00 23, kom. 885 425 100
e-mail: a.wolny@eurokas.pl

Finanse i ubezpieczenia:

1. Joanna Celebucka
tel. +48 32 438 00 31, kom. 887 055 553
e-mail: j.celebucka@eurokas.pl

2. Daria Szlędak
tel. +48 32 438 00 32, kom. 887 099 090
e-mail: d.szledak@eurokas.pl

Serwis:
tel. + 48 32 438 00 70
serwis2.eurokas@kiamotors.pl

1. Grzegorz Kwarciak - kierownik serwisu
tel. +48 32 438 00 71, kom. 887 957 555
e-mail: g.kwarciak@eurokas.pl

2. Robert Kubik
tel. +48 32 438 00 72, kom. 887 055 502
e-mail: r.kubik@eurokas.pl

3. Tomasz Grudziński
tel. +48 32 438 00 73, kom. 887 055 556
e-mail: t.grudzinski@eurokas.pl

3. Katarzyna Augustynowicz
tel. +48 32 438 00 74
e-mail: k.augustynowicz@eurokas.pl

 
Dział części zamiennych i akcesoriów:
tel. +48 32 438 00 40

czesci2.eurokas@kiamotors.pl

1. Krzysztof Nowak
tel. +48 32 438 00 41, kom. 887 055 501
e-mail: k.nowak@eurokas.pl

2. Piotr Podleśny

tel. +48 32 438 00 41, kom. 887 055 501
e-mail: p.podlesny@eurokas.pl

Sąd Rejonowy w Katowicach, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000630214
Kapitał Zakładowy 643 200,00 PLN
ING Bank Śląski: 09 1050 1357 1000 0010 0155 8954

 
Akceptuję

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywanie plików cookies w serwisie. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.kia.com/pl/content/cookies/

Akceptuj Zrezygnuj
No cookie mode | Read more