EURO-KAS

Kontakt do salonu w Katowicach

Przedsiębiorstwo Euro-Kas Spółka Akcyjna

ul. 73 Pułku Piechoty 1
40-467 Katowice

tel. +48 32 754 00 00
fax. +48 32 754 00 50

Godziny otwarcia:

Salon: 08:00-18:00/Pon.-Pt.
09:00-14:00/Sob.

Serwis: 07:30-18:00/Pon.-Pt.
09:00-14:00/Sob.

Pracownicy

Sprzedaż samochodów nowych: 
tel. +48 32 754 00 20
sprzedaz.eurokas@kiamotors.pl 
flota.eurokas@kiamotors.pl

1. Jolanta Siwiak – Dyrektor działu sprzedaży
tel. +48 32 754 00 26, kom. 605 589 104
e-mail: j.siwiak@eurokas.pl

2. Katarzyna Tokarczyk 
tel. +48 32 754 00 21, kom. 665 024 554 
e-mail: k.tokarczyk@eurokas.pl

3. Rafał Zapartowicz
tel. +48 32 754 00 22, kom. 607 956 655 
e-mail: r.zapartowicz@eurokas.pl

4. Katarzyna Wątor
tel. +48 32 754 00 23, kom. 725 339 090 
e-mail: k.wator@eurokas.pl

5. Marcin Furgoł
tel. +48 32 754 00 24, kom. 785 088 840 
e-mail: m.furgol@eurokas.pl

Sprzedaż flotowa:

1. Jolanta Siwiak – Dyrektor działu sprzedaży
tel. +48 32 754 00 26, kom. 605 589 104
e-mail: j.siwiak@eurokas.pl

2. Damian Wojtas  
tel. +48 32 754 00 24, kom. 785 570 007 
e-mail: d.wojtas@eurokas.pl 

3. Romuald Kowa
tel. +48 32 754 00 00, kom. 885 108 530
e-mail: r.kowa@eurokas.pl
 

Kredyty i leasing:

1. Magdalena Jańczyk – kierownik działu

tel. +48 32 754 00 65, kom. 602 126 000
e-mail: m.janczyk@eurokas.pl

2. Agata Nowińska 
tel. +48 32 754 00 65, kom. 725 280 008
e-mail: a.nowinska@eurokas.pl

 
Ubezpieczenia: 

1. Sylwia Golasowska – kierownik działu
tel. +48 32 754 00 79, kom. 665 226 001
e-mail: s.golasowska@eurokas.pl

2. Monika Pawlik 
tel. +48 32 754 00 48, kom. 695 900 228
e-mail: monika.pawlik@eurokas.pl

3. Sylwia Rokosz-Guzik
tel. +48 32 754 00 48, kom. 661 510 003
e-mail: s.rokosz@eurokas.pl

 

Serwis:
tel.+ 48 32 754 00 30
serwis.eurokas@kiamotors.pl 

1. Andrzej Stankowiak - kierownik serwisu
tel. +48 32 754 00 35, kom. 607 137 755
e-mail: a.stankowiak@eurokas.pl

2. Łukasz Szymański
tel. +48 32 754 00 34, kom. 887 449 090
e-mail: l.szymanski@eurokas.plautoryzacja@eurokas.pl

3. Maciej Lipiec
tel.+48 32 754 00 31, kom. 697 072 515
e-mail: m.lipiec@eurokas.pl

4. Łukasz Kowal
tel. +48 32 754 00 32, kom. 693 225 554
e-mail: l.kowal@eurokas.pl

 
Likwidacja szkód komunikacyjnych:

1. Łukasz Zbroja
tel. +48 32 754 00 78, kom. 665 297 002
e-mail: l.zbroja@eurokas.pl

2. Anna Cichewicz
tel. +48 32 754 00 76
e-mail: a.cichewicz@eurokas.pl

 
Dział części zamiennych i akcesoriów: 
tel. +48 32 754 00 40
czesci.eurokas@kiamotors.pl 

1. Krzysztof Brodowicz
tel. +48 32 754 00 41, kom. 693 380 767
e-mail: k.brodowicz@eurokas.pl

2. Karol Kosz
tel. +48 32 754 00 42, kom. 693 380 767
e-mail: k.kosz@eurokas.pl

3. Arkadiusz Wochnik
tel. +48 32 754 00 40, kom. 693 380 767
e-mail: a.wochnik@eurokas.pl

 

Sąd Rejonowy w Katowicach, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000630214
Kapitał Zakładowy 643 200,00 PLN
ING Bank Śląski: 09 1050 1357 1000 0010 0155 8954

 
Akceptuję

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywanie plików cookies w serwisie. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.kia.com/pl/content/cookies/

Akceptuj Zrezygnuj
No cookie mode | Read more